• Fyzikálna olympiáda

• 08.06.2021 10:02
        • V tomto školskom roku sa z našej školy vo FO kategórie E a F zúčastnilo celkovo 14 žiakov z 8. a 9. ročníka. z nich bolo na OK FO  9 úspešných. V kategórii G bolo úspešných 7 žiakov.

V okresnom kole FO kategória G -7. ročník boli úspešnými riešiteľmi  žiaci:

1. miesto : Nela Balážová

Natália Oščipovská

Hana Sung

4. - 7. miesto : Michal Zeleňák, Nataša Dinková, Simon Galbavý a Juraj Hamar.

Na krajskom kole FO  kategórie E získal 2. miesto žiak 9. ročníka Samuel Rampašek.

Všetkým úspešným žiakom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších ročníkoch FO.

• Vyhodnotenie okresného kola Pytagoriády

• 29.04.2021 12:19
        • V dňoch  13.  a  14. 4. 2021 sa uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády v kategórii P5 až P8. Vzhľadom na protipandemické opatrenia a dištančnú formu výučby na školách sa okresné kolo uskutočnilo online formou.
          Našu školu reprezentovali :
          - v kategórii P5: Matúš Kuzmický, David Varholík, Simon Čvirik, Kristína Prusáková, Eliška Rampašeková, Filip Sádovský, Matúš Rákoš

- v kategórii P6: Laura Borovicová, Nataša Danielová, Jakub Kočický, Boris Stanko

- v kategórii P7: Tamara Kuťková, Lilly Angel Kvasnicová, Hana Sung

- v kategórii P8: Dominika Varholíková, Dominik Kis

Úspešnými riešiteľmi vo svojej kategórii sa stali:

Matúš Kuzmický, David Varholík, Kristína Prusáková, Eliška Rampašeková, Filip Sádovský, Matúš Rákoš.

Ďakujeme všetkým zúčastneným žiakom.

• Šiestaci úspešní v okresnom kole matematickej olympiády

• 22.04.2021 10:58
        • 31. marca  2021 sa konalo okresné kolo matematickej olympiády v kategóriách Z6 až Z8. Vzhľadom na protipandemické opatrenia a dištančnú formu výučby na školách sa okresné kolo uskutočnilo online formou.

Našu školu reprezentovali v okresnom kole štyria žiaci : Sofia Barcajová z 8.A  v kat. Z8, Nataša Dinková zo 7.A  v kat. Z7 , dvaja šiestaci Jakub Kuruc zo 6.B  a Boris Stanko zo 6.A  v kat. Z6.

• 16.04.2021 08:50
        • Dňa 12. 04. 2021   sa na našej škole uskutočnilo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. V kategórii PRÓZA  súťažilo 13 žiakov 2. - 4. ročníkov a v kategórii POÉZIA 10 žiakov 2. - 4. ročníkov.

Porotu tvorili pani učiteľky z ročníkov 1. - 4., ktoré mali veľmi ťažkú úlohu – vybrať tých najšikovnejších. Nakoniec sa zhodli a tu máme víťazov:

Kategória PRÓZA:

1. miesto        Sára Balteanu z 3.B
          2. miesto        Karolína Rádlová zo 4.B
          3. miesto        Viktor Rigó z 2.A

Kategória POÉZIA:

1. miesto        Matej Cvik z 2.A
          2. miesto        Ema Vašeková z 3.B
          3. miesto        Karin Krajčovičová z C

Do obvodného kola postupujú z oboch kategórií recitátori, ktorí získali 1. miesto.

Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým zúčastneným recitátorom, pani učiteľkám i rodičom, ktorí svoje deti zodpovedne pripravili na súťaž Hviezdoslavov Kubín.
        • Úspechy našich mladých chemikov

• 02.04.2021 18:22
        •          Dňa 12. 02.2021 sa uskutočnilo školské kolo chemickej olympiády v kategórii D. Z našej školy sa ho zúčastnilo osem žiakov z 9. ročníka:  Veronika Bálintová, Daniel Grosman, Alica Rigoová,  Lenka Tóthová, Roman Štefánik, Anna Foltínová a Lucia Havlasová.