• Vesmír očami detí

• 28.06.2023 21:18
        •  Naša škola sa zapojila do 18. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 2023. V 3. kategórii pre 5. – 9. ročník ZŠ a 1.- 4. ročník osemročného gymnázia v okresnom kole bola ocenená Paulína Vrábelová z 8. A triedy s prácou pod názvom SPACE BALL a postúpila do celoslovenského kola.

Srdečne gratulujeme a prajeme veľa tvorivosti.

Mgr. Adriana Bednárová

• viac
        • Naši futbalisti na Majstrovstvách SR v malom futbale

• 26.06.2023 08:40
        • Dňa 2.6.2023 sa naši žiaci zúčastnili na Majstrovstvách SR v malom futbale, ktoré sa konali v Banskej Bystrici. Výsledky v skupine: ZŠ SNP 5, Šurany – ZŠ MUA Komárno  1:2  gól: M.Heka, ZŠ A.Kmeťa Levice – ZŠ SNP 5, Šurany  0:1  gól: D.Raček, ZŠ Moskovská ,Banská Bystrica – ZŠ SNP 5, Šurany 3:2 góly: D.Raček 2, V skupine sme obsadili 3 miesto. Našu školu reprezentovali: D.Špacír – M.Heka, D.Raček, M.Žembery,D.Gregor,  M.Hlavatý, T.Klučka, H.Zachar,D.Bódi a N.Tóth.

Mgr. Peter Slovák

• viac
        • Majstrovstvá okresu v atletike

• 26.06.2023 08:38
        • Dňa 24.4.2023 sa konali Majstrovstvá okresu v atletike základných škôl v Nitre. Naše naj úspechy:

Hod vortexom : 3. miesto A. Slováková , Beh na 60 m : 1. miesto D. Raček, Beh na 800 m: 4. miesto M. Žembery, 5. miesto M. Pečimúth, Skok do diaľky : 4. miesto M. Pečimúth, Skok do výšky: 5. miesto M. Gajdoš, Hod vortexom : 2. miesto M. Heka, štafeta 4 x 60m: 1. miesto M. Pečimuth, M. Heka, M. Žembery a D. Raček. Žiaci sa celkovo zo 17 škôl umiestnili na 2. mieste. O tento úspech sa pričinili nasledovní žiaci: D. Raček, M. Heka , M. Žembery, M. Pečimúth, M. Gajdoš, A. Műller.

• viac
        • Chemická olympiáda – krajské kolo

• 22.06.2023 09:06
        •                      Po úspešnom zvládnutí okresného kola chemickej olympiády v kategórii D, kde sa Nelka Balážová, žiačka 9.A triedy, umiestnila na 2. mieste, postúpila do krajského kola. Olympiáda sa konala ako vždy na Spojenej strednej škole v Nitre a pozostávala z teoretickej a praktickej časti. Aj tu Nelka zabojovala a v celkovom poradí skončila na 3. mieste. Srdečne Nelke gratulujeme a prajeme jej veľa ďalších úspechov  na nitrianskom gymnáziu, kde bude od septembra pokračovať v štúdiu ako študentka 1. ročníka.