• Najlepší zberači

• 02.07.2021 09:37
        • Naši najlepší zberači papiera v roku 2021. Najlepšou triedou v zbere je 3.B. Gratulujeme víťazom a zapojeným ďakujeme!
        • Osmijankova literárna záhrada - súťaž

• 17.06.2021 21:18
        • Žiaci zo 4.A triedy sa v marci zapojili do 17. ročníka celoslovenskej literárnej súťaže Osmijankova literárna záhrada. Spolupracovali s mestskou knižnicou, plnili Osmijankove úlohy, čítali knihy, rozvíjali čitateľskú gramotnosť, kreslili mapy, vymýšľali komiksy, pomáhali zvieratkám, zúčastňovali sa online literárnych stretnutí... A z takmer 300 prihlásených škôl z celého Slovenska sa ich práce porote páčili natoľko, že získali ocenenie.
          Srdečne blahoželáme!

• 17.06.2021 12:23
        • V okresnom kole 67. ročníka celoštátnej postupovej prehliadky v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín 2021 dosiahli naši žiaci veľmi pekné umiestnenia.

1. kategória- poézia

3. miesto: Matej Cvik – 2.A

1. kategória- próza

Čestné uznanie: Sára Balteanu – 3.B

3. kategória- próza

1. miesto: Alica Rigóová – 9.B

Žiakom srdečne blahoželáme!

• Čo vieš o hviezdach?

• 08.06.2021 11:06
        • Snp-éčkari zožali úspechy aj  tento rok.

Tešíme sa z úspechu našich žiakov v školskom roku 2020/21 kedy sa v čase mimoriadnej situácie uskutočnila online  súťaž „Čo vieš o hviezdach?“ , ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo.

V okresnom kole  sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :

1. kategória :  1. miesto - Adrián Bednárik zo 6.B.

2. kategória :  1. miesto Hana Sung zo 7.B. a

3. miesto  Samuel Steiner z 9.B,

4. miesto Dominika Varholíková zo 8.A

A ďalšími úspešnými riešiteľmi boli Ondrej Blaško a Radka Bruchterová obaja z 8.A na 6. a 7. mieste.