• 16.05.2024 09:44
        • Dňa 15. mája 2024 sa v Nových Zámkoch konalo okresné kolo súťaže  v interpretácii slovenskej ľudovej piesne Slávik Slovenska. Našu školu v tomto kole reprezentovali víťazky školského kola Nelly Čičmanová zo 4. B triedy a Laura Borovicová z 9. A triedy. Obidve súťažiace si museli zmerať sily s naozaj veľkou konkurenciou.  Svoju obľúbenú ľudovú pieseň zaspievali s  radosťou  a naozaj  predviedli  úžasný výkon.  Odmenou im bol veľký potlesk publika!
                                                                                                                            Mgr. Aneta Kurucová

• 16.05.2024 09:44
                                                                                                                            Mgr. Aneta Kurucová

• Okresné kolo Pytagoriády

• 14.05.2024 16:59
        • V dňoch 9. a 10.4.2024 sa uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády. Reprezentovali nás žiaci v každej kategórii:
          - v kategórii P3 – Filip Šulík
          - v kategórii P4 – Lukáš Černák, Matej Móča, Jakub Lariš
          - v kategórii P5 – Samuel Tóth
          - v kategórii P6 – Tomáš Černák, Patrik Mandák, Miriam Škulecová
          - v kategórii P7 – Dorota Zeleňáková
          - v kategórii P8 – Simon Čvirik, Filip Sádovský

Blahoželáme najúspešnejším vo svojej kategórii:
          Samuel Tóth – úspešný riešiteľ (10.miesto)
          Dorota Zeleňáková –  2.-4.miesto
          Filip Sádovský – úspešný riešiteľ (6.miesto)
          Simon Čvirik – úspešný riešiteľ (2.-3.miesto)

Všetkým riešiteľom tohto matematického zápolenia ďakujeme a želáme veľa úspechov (nielen) v ďalších matematických súťažiach.
                                                                         Mgr. Júlia Kupecká

• Okresné kolo Pytagoriády

• 14.05.2024 16:59
          - v kategórii P3 – Filip Šulík
          - v kategórii P4 – Lukáš Černák, Matej Móča, Jakub Lariš
          - v kategórii P5 – Samuel Tóth
          - v kategórii P6 – Tomáš Černák, Patrik Mandák, Miriam Škulecová
          - v kategórii P7 – Dorota Zeleňáková
          - v kategórii P8 – Simon Čvirik, Filip Sádovský

Blahoželáme najúspešnejším vo svojej kategórii:
          Samuel Tóth – úspešný riešiteľ (10.miesto)
          Dorota Zeleňáková –  2.-4.miesto
          Filip Sádovský – úspešný riešiteľ (6.miesto)
          Simon Čvirik – úspešný riešiteľ (2.-3.miesto)

Mgr. Júlia Kupecká

• Okresné kolo matematickej olympiády pre 6. až 8.ročník

• 09.05.2024 09:24
        • 3. apríla 2024 sa stretli v Nových Zámkoch v okresnom kole úspešní riešitelia domáceho kola matematickej olympiády pre žiakov šiesteho, siedmeho a ôsmeho ročníka. Našu školu reprezentovali v každej kategórii traja žiaci : 6. ročník- Miriam Škulecová , Tomáš Černák  a Michal Zajíček , 7. ročník- Dorota Zeleňáková, Nikolas Tóth, Matúš Slovák a 8. ročník- Filip Sádovský, Simon Čvirik a Paulína Sucháňová. Uspieť pri riešení náročných úloh sa podarilo iba Filipovi Sádovskému, ktorý obsadil v silnej konkurencii rovesníkov z celého okresu krásne 2. miesto. Filipovi gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a ostatným riešiteľom prajeme veľa úspechov v nasledujúcich ročníkoch súťaže.
                                                                                                         Mgr. Katarína Lenčéšová