• Okresné kolo matematickej olympiády pre 6. až 8.ročník

• 09.05.2024 09:24
      • 3. apríla 2024 sa stretli v Nových Zámkoch v okresnom kole úspešní riešitelia domáceho kola matematickej olympiády pre žiakov šiesteho, siedmeho a ôsmeho ročníka. Našu školu reprezentovali v každej kategórii traja žiaci : 6. ročník- Miriam Škulecová , Tomáš Černák  a Michal Zajíček , 7. ročník- Dorota Zeleňáková, Nikolas Tóth, Matúš Slovák a 8. ročník- Filip Sádovský, Simon Čvirik a Paulína Sucháňová. Uspieť pri riešení náročných úloh sa podarilo iba Filipovi Sádovskému, ktorý obsadil v silnej konkurencii rovesníkov z celého okresu krásne 2. miesto. Filipovi gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a ostatným riešiteľom prajeme veľa úspechov v nasledujúcich ročníkoch súťaže.
                                                                                                       Mgr. Katarína Lenčéšová