• Okresné kolo matematickej olympiády pre 6. až 8.ročník

• 09.05.2024 09:24
        • 3. apríla 2024 sa stretli v Nových Zámkoch v okresnom kole úspešní riešitelia domáceho kola matematickej olympiády pre žiakov šiesteho, siedmeho a ôsmeho ročníka. Našu školu reprezentovali v každej kategórii traja žiaci : 6. ročník- Miriam Škulecová , Tomáš Černák  a Michal Zajíček , 7. ročník- Dorota Zeleňáková, Nikolas Tóth, Matúš Slovák a 8. ročník- Filip Sádovský, Simon Čvirik a Paulína Sucháňová. Uspieť pri riešení náročných úloh sa podarilo iba Filipovi Sádovskému, ktorý obsadil v silnej konkurencii rovesníkov z celého okresu krásne 2. miesto. Filipovi gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a ostatným riešiteľom prajeme veľa úspechov v nasledujúcich ročníkoch súťaže.
                                                                                                         Mgr. Katarína Lenčéšová

• Biologická a chemická olympiáda

• 23.04.2024 21:00
        • Dňa 11.4.2024 sa žiaci našej školy: Sabinka Záhoráková, Matúš Slovák (7.B) a Adrián Števlík (7.A),  zúčastnili okresného kola biologickej olympiády v kategórii E. Všetci traja boli úspešní riešitelia súťaže. V odbore botanika zabojovali a získali - Matúš  2. miesto a Sabínka 1. miesto. Toto víťazstvo im zabezpečilo postup do krajského kola v Nitre 14.5.2024.

Chemická olympiáda kategória D pokračovala krajským najvyšším kolom 18.4.2024  v Nitre na Spojenej škole. Žiaci 9.A,  Jakub Kuruc a Boris Stanko, zvládli teoretickú aj praktickú časť súťaže a boli úspešnými riešiteľmi.

Všetkým súťažiacim srdečne gratulujeme, Jakubovi a Borisovi prajeme podobné úspechy aj na strednej škole, ktorú si zvolili pre ďalšie štúdium a napĺňanie svojich životných plánov a cieľov.
                                                                                          Ing. Eva Bartošová

• 28.03.2024 08:56
        • Dňa 12.3.2024 sa uskutočnilo okresné kolo geografickej olympiády. Zo školského kola postúpili: Samuel Tóth (5.B), Matej Švajda (5.A), Miriam Škulecová a Marianna Magdolénová (6.B), Filip Sádovský a Matúš Rákoš (8.B). Úspešnými riešiteľmi okresného kola boli Samuel Tóth, Matej Švajda, Miriam Škulecová a Filip Sádovský. Riešiteľom gratulujeme a želáme ešte veľa úspechov.

Mgr. Slavomíra Štefániková

• 28.03.2024 08:53
        • Aj tento rok sa žiačky našej školy zúčastnili na dekanátnom (okresnom) kole biblickej olympiády. Náš tím, ktorý tvorili žiačky  9.A triedy, v zložení: Laura Borovicová, Rebecca Lillien Dibuszová a Kristína Oščipovská. Dievčatá sa stali úspešnými riešiteľkami a vybojovali krásne tretie miesto. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme veľa úspechov.

Mgr. Slavomíra Štefániková
        • Chemická olympiáda - okresné kolo

• 21.03.2024 10:21
        • Vo štvrtok, 14. marca sa konalo okresné kolo chemickej olympiády v kategórii D. Jubilejný 60. ročník súťaže sa uskutočnil na ZŠ Gábora Bethlena v Nových Zámkoch. Z našich deviatakov si svoje znalosti z chémie zmerali s ostatnými školami žiak Jakub Kuruc a Boris Stanko. Úspešne absolvovali teoretickú a praktickú časť olympiády a umiestnili sa na 1. mieste (Jakub Kuruc) a na 2. mieste (Boris Stanko). Súťažiacim srdečne gratulujeme a prajeme im veľa ďalších úspechov v krajskom kole v Nitre.

Ing. Eva Bartošová