• MDD v 7. B

• 09.06.2022 10:45
      • 1. júna sa na celom svete oslavuje Medzinárodný deň detí, samozrejme ani naša škola nebola výnimkou. Členovia Slovenského Červeného kríža si nachystali ukážky prvej pomoci, kde mali žiaci aj možnosť vyskúšať si ako poskytnúť prvú pomoc zranenej osobe.
        Tanečné vystúpenie skupiny Old School Brothers bolo obohatené aj možnosťou vyskúšať si nové tanečné štýly na vlastnej koži. V "dance battle" sa proti sebe postavili a o tričko súťažili len 4 najväčší odvážlivci. Prizerajúci sa žiaci fandili všetkým, ale svojim potleskom rozhodli o dvoch rovnocenných víťazoch, ktorí boli odmenení tričkom od Old School Brothers.
        MDD ukončili žiaci siedmeho a šiesteho ročníka zápasom v obľúbenom floorbale, ktorý skončil remízou.
                                                                                      Mgr. Júlia Kupecká