• Plavecký výcvik žiakov 2. ročníka

• 01.05.2024 12:27
      • Počas uplynulého týždňa naši malí druháci podstúpili skúšku svojej odvahy. Počas plaveckého výcviku v Krytej plavárni v Nových Zámkoch, pod vedením skúsených inštruktorov,  pána L. Struhára a J. Tóthovej celý týždeň svedomite nacvičovali základné pohybové prvky plávania. A hoci sa na začiatku výcviku viacerí veľmi báli, svoje obavy prekonali a s vodou sa skamarátili. Vyskúšali si toho veru dosť a koncom týždňa už boli mnohí riadne unavení. Unavení, ale hrdí na seba. Teraz už majú dobré základy, na ktorých môžu stavať vo svojich ďalších plaveckých pokusoch, v ďalších kurzoch alebo pri rodinných dovolenkách s rodičmi pri vode.
                                                                                      Mgr. Monika Mazúchová