• Moderné technológie na hodinách matematiky, fyziky a informatiky

• 04.04.2022 21:51
      • Začiatkom kalendárneho roka 2022 prešla učebňa fyziky čiastočnou obnovou, a to v podobe novej interaktívnej tabule. Čo všetko sme sa zatiaľ naučili a ako s ňou vieme  pracovať, si môžete pozrieť na fotografiách z hodín matematiky, fyziky a informatiky.
        Snáď neexistuje vyučovacia hodina, na ktorej by sme my učitelia ale i žiaci neprezentovali. Je to dôležitá zručnosť pre každého človeka ,  ktorý vo svojom zamestnaní pracuje s PC. Dôležité je nielen vedieť prezentovať, ale i sám si vedieť vytvoriť vlastnú prezentáciu. Toto všetko sme sa učili na hodinách informatiky. Ako sa nám to podarilo, môžete posúdiť sami. Vybrali sme si tému "Moje obľúbené zvieratko" a prezentovali sme práve prostredníctvom novej interaktívnej tabule.
                                                                                              Mgr. Helena Sláviková a žiaci 5. ročníka