• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

• 09.12.2021 10:51
      • Naša škola sa aj tento rok zapojila do krásneho projektu ,,Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Koľkokrát nám napadlo, že krabica sa môže stať poslom lásky ? Asi ani raz, no našli sa ľudia, ktorí túto myšlienku dostali. Prišla aj k nám a všetci sme sa jej poriadne chopili. Žiaci, rodičia aj učitelia vložili do každej krabičky kúsok svojho láskavého srdca. V priebehu dvoch dní sa nám podarilo vyzbierať neuveriteľných 109 krabičiek plných lásky. Krabičky boli naplnené maličkosťami, ktoré potešia babičky a deduškov v DSS Jesienka.
      • Všetkým žiakom, rodičom a zamestnancom školy, ktorí sa do zbierky zapojili, srdečne ďakujeme❤️ Prajeme si, aby krabičky vyčarovali deduškom a babičkám úsmevy na tvárach a zaniesli im prianie pokojných Vianoc od všetkých zapojených z našej základnej školy.