• Učíme na diaľku

• 05.05.2020 10:02
      • "Nie najsilnejší prežije a ani najinteligentnejší, ale ten, kto sa vie najlepšie prispôsobovať zmenám."
                                                                                                  Ch. Darwin

Ocitli sme sa v neštandartnej situácii kde sa jediným  nástrojom komunikácie  a výučby počas pozastaveného vyučovania v školách stali internetové komunikačné nástroje. Verte nám, nikto nebol na to vopred pripravený! Učitelia  a vychovávatelia nestratili kontakt so svojimi žiakmi a robia maximum, aby im odovzdali potrebné vedomosti, či ponúkli námety na trávenie voľného času.

• Radi by sme Vás informovali, že okrem posielania úloh žiakom cez EduPage pracujú i rôznymi formami vyučovania, či už sú to online vyučovania, vypracovávanie projektov, spracovávanie tém z plánu prostredníctvom webstránky a iné. Skutočné vyučovanie to síce nenahradí, ale veríme, že spolu tvorivo zvládneme potrebné učivo a aj toto obdobie bude pre nás prínosom. ĎAKUJEME!

ONLINE VYUČOVANIE V 4.A         ONLINE VYUČOVANIE V 3.A   ONLINE VYUČOVANIE V 2.C

VYUČOVANIE V 1.B                    UČÍME NA DIAĽKU V 5. - 9. ROČNÍKU     ČÍTANIE v 1.A

PROJEKTY Z FYZIKY

Projekt 7.ročník: Šírenie tepla - zostrojiť papierového hada, dať nad zdroj tepla napr.radiátor a had sa vplyvom stúpania teplého vzduchu roztočí.

VYUČOVANIE V 2.B         VYUČOVANIE V 2.A       VYUČOVANIE V 3.B       VYUČOVANIE V 4.B

VYUČOVANIE V 1.A