• Trinásta komnata

• 12.02.2020 11:09
      • Dňa 31.januára 2020 zrealizovala umelecká agentúra LetArt zo Žiliny multimediálne predstavenie s názvom Trinásta komnata.  Zúčastnili sa ho žiaci II.stupňa, ktorí tak mohli  vstúpiť a nazrieť do sveta drog. Práve ten je v programe prirovnávaný tajomnej komnate, do ktorej každý túži nazrieť.

Hoci nás vystríhajú  pred jej nástrahami, neveríme , že je v nej chlad a tma , kým to nezakúsime na vlastnej koži. Každý z nás má však možnosť si vybrať, či zostane v trinástej komnate alebo vstúpi do dverí , ktoré nám prinášajú šťastnejší a kvalitnejší život.

• Výchovný koncert pozostával zo spevu a hovoreného slova s využitím prezentácií o príbehoch mladých ľudí.

Veríme, že toto motivačné predstavenie sa našich žiakov hlboko dotklo, a tak odišli s novým pohľadom upriameným na tie správne dvere.