• 04.05.2023 09:41
      • V dňoch 24.4. – 28.4.2023 sa žiaci druhého ročníka zúčastnili Základného plaveckého výcviku na plavárni v Nových Zámkoch. Všetci žiaci výcvik úspešne ukončili a za svoje výkony dostali v posledný deň Mokré vysvedčenie. Pod odborným vedením inštruktorov sa postupne zoznamovali s vodou a technikami plávania s pomocnou doskou aj bez nej. Na konci hodiny si mohli zaskákať do hlbokej vody a oddýchnuť si v malom relaxačnom bazéne. Deťom sa plávanie páčilo a aj keď zo začiatku niektorí museli prekonať svoj strach a obavy, nakoniec to všetci zvládli a z plavárne si odniesli veľa pekných zážitkov.

Mgr. Dana Mráziková