• Výlet za odmenu

• 28.06.2024 23:45
      • Dňa 11. 6. 2024 naša škola organizovala výlet "za odmenu" pre žiakov 5. – 9. ročníka. Naša prvá zastávka bola v Auréliu vedy a techniky v Bratislave, kde sme si mohli pozrieť zaujímavé fyzikálne javy. Ďalej náš výlet pokračoval v dopravnom múzeu. Tu sme mohli vidieť rôzne modely áut, bicyklov či vlakov. Niektorí z nás mali možnosť riadiť motorový rušeň, videli sme zásah polície, vyskúšať si simuláciu prevrátenia automobilu a ďalšie modelované situácie. Náš výlet za odmenu sme zakončili v nákupnom centre Avion, kde sme si mohli oddýchnuť po tomto vyčerpávajúcom ale krásnom dni plnom zážitkov.
        Ďakujeme.
                                                                          Laura Borovicová, Rebecca Dibuszová