• Čo vieš o hviezdach?

• 08.06.2021 11:06
      • Snp-éčkari zožali úspechy aj  tento rok.

Tešíme sa z úspechu našich žiakov v školskom roku 2020/21 kedy sa v čase mimoriadnej situácie uskutočnila online  súťaž „Čo vieš o hviezdach?“ , ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo.

V okresnom kole  sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :

1. kategória :  1. miesto - Adrián Bednárik zo 6.B.

2. kategória :  1. miesto Hana Sung zo 7.B. a

3. miesto  Samuel Steiner z 9.B,

4. miesto Dominika Varholíková zo 8.A

A ďalšími úspešnými riešiteľmi boli Ondrej Blaško a Radka Bruchterová obaja z 8.A na 6. a 7. mieste.

• krajskom kole sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :

1. kategória : 25. miesto – Adrián Bednárik 6.B

2. kategória :    8. miesto – Hana Sung 7.B

Obidvaja žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi i celoslovenského kola, kde sa Hanka umiestnila na veľmi peknom 25. mieste.

Všetkým žiakom  k úspešnej účasti v súťaži srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov do ďalších súťaží, pretože nejde len o vedomosti z astronómie, ale aj zo zručností používania IT technológií, keďže súťaž  v každom kole prebiehala  online.