• Výsledky školského kola Matematickej olympiády Z6, Z7, Z8

• 16.03.2021 20:46
      • Matematická olympiáda je súťaž náročná, každú úlohu treba podrobne rozpracovať na samostatnom hárku A4. Možno aj preto sa do nej zapája menej žiakov. Ale zo skúsenosti vieme, že kto zabojuje, prekoná svoju pohodlnosť a vyrieši príklady školského  kola, utvrdí si mnohé matematické vedomosti a zručnosti, ktoré využije na vyučovaní,  v príprave na prijímacie pohovory na stredné školy i v bežnom živote. V tomto školskom roku úspešnými riešiteľmi školského kola  Matematickej olympiády  sú nasledovní žiaci: Šiestaci – Boris Stano, Jakub Kuruc, siedmačka  – Nataša Dinková a ôsmačka  - Sofia Barcajová.

Všetkým menovaným žiakom srdečne blahoželáme a prajeme im veľa úspechov v okresnom kole.