• Vyhodnotenie školského a okresného kola olympiády v anglickom jazyku

• 30.01.2024 20:36
      • V školskom kole OAJ v 1A kategórii sa zúčastnilo 17 žiakov z 5., 6. a 7. ročníka. Úspešní boli 4 žiaci. Na 1. mieste sa umiestnila Karen Šebová zo 7.A, na 2. mieste Dorota Zeleňáková tiež zo 7.A a na treťom mieste Alica Kulháňová zo 6.B. Do okresného kola postúpila Alica Kulháňová, pretože v termíne konania okresného kola siedmaci absolvovali LVVZ.
           V školskom kole v 1B kategórii sa zúčastnilo 16 žiakov z 8. a 9. ročníka. 12 žiakov sa stalo úspešnými riešiteľmi. 1. miesto obsadil Adrián Bednárik z 9.A, 2. miesto Lucia Zelenická z 9.A a 3. miesto Simon Čvirik z 8.B triedy. Do okresného kola v tejto kategórii postúpil Adrián Bednárik.
           Alica a Adrián sa stali úspešnými riešiteľmi okresného kola. Žiakom srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalších šúťažiach.
                                                                                            Ing. Jana Kulháňová