• Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo

• 02.03.2023 10:31
      • Dňa 28. 02. 2023 sa v našej škole konalo obvodné kolo 69. ročníka celoštátnej postupovej prehliadky v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín 2023.

Našu školu reprezentovali Matej Cvik, Viktor Rigó, Karin Krajčovičová, Paula Borovicová, Karolína Borovicová a Karolína Bitterová. Naši recitátori sa v silnej konkurencii nestratili a získali veľmi pekné umiestnenia.

• V okresnom kole nás budú reprezentovať  Viktor Rigó zo 4. A a Karin Krajčovičová z 5. A, ktorí sa umiestnili na krásnom 1. mieste.

Na 2. mieste sa v prednese prózy umiestnila Karolína Borovicová zo 7. A a tretie miesto získala Paula Borovicová zo 6. A. Za prednes poézie získala 3. miesto Karolína Bitterová z 9. A.

Všetkým našim recitátorom gratulujeme.

Mgr. Katarína Seidlová