• Náboj Junior

• 08.12.2022 10:20
      • Dňa 25.11.2022 sa žiaci našej školy zúčastnili matematicko-fyzikálnej súťaže Náboj Junior. Našu školu reprezentovali dva tímy.
          Tím v zložení: Šimon Záhorák (9.A), Michal Zeleňák (9.A), Tobiáš Orieščik (9.A) a František Guláš (9.A),  získal v silnej konkurencii škôl novozámockého okresu 2. miesto, v celoslovenskom zápolení sa umiestnili na výbornom 22. mieste spomedzi 417 súťažných tímov.
          Taktiež sa veľmi pekne umiestnil náš druhý tím v zložení : Lilly Angel Kvasnicová (9.B), Natália Oščipovská (9.B), Tamara Kuťková (9.A) a Jakub Kuruc (8.A). Obsadili iba s bodovou stratou za medailou 4. miesto.

Sme na nich hrdí a prajeme im ďalšie úspechy.

Mgr. Júlia Kupecká