• „Čo vieš o hviezdach ?“

• 19.06.2023 10:52
      • Snp-éčkari zožali úspechy aj tento rok.
        Tešíme sa z veľkého úspechu našich žiakov. V školskom roku 2022/23 sa uskutočnila
        prezenčne súťaž „Čo vieš o hviezdach?“ , ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo.
        V okresnom kole sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :
        1. Kategória : 1. miesto – Tobias Bednár z 5.A
        2. miesto – Matúš Slovák zo 6.B
        3. miesto – Lukáš Zajíček z 5.A
        2. Kategória : 3. miesto – Paulína Sucháňová zo 7.B.
        A ďalšími úspešnými riešiteľmi boli:
        1. kategória :
        Martina Tenzerová a Matúš Hlavatý obaja zo 6.A a Dominika Šarkányiová z 5.B.
        2. kategória :
        Denisa Švajdová, Gregor Bruchter, David Varholík zo 7.A, a Adrián Bednárik z 8.A.
        V krajskom kole sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :
        1. Kategória :
        4. miesto – Matúš Slovák zo 6.B
        7. miesto – Tobias Bednár z 5.A
        a Lukáš Zajíček z 5.A
        2. Kategória : Paulína Sucháňová zo 7.B.

Všetkým žiakom k úspešnej účasti v súťaži srdečne blahoželáme a prajeme veľa
        úspechov do ďalších súťaží, pretože nejde len o vedomosti z astronómie, ale aj matematiky a
        fyziky.
                                                                         Mgr. Helena Sláviková a mladí astronómovia