• Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

• 24.11.2022 11:19
      • Dňa 13. 10. 2022 sa uskutočnilo školské kolo OSJL, kde si naši deviataci preverili vedomosti v online teste z gramatiky, výborne zvládli transformáciu textu a popasovali sa aj s rečníckym prejavom.
        V školskom  kole sa na prvom mieste umiestnila Nela Balážová (9. A), druhé miesto si vybojovala Karolína Bitterová (9. A) a na treťom mieste skončila Dáša Dragúňová (9. A).
        Nela Balážová, víťazka školského kola, našu školu reprezentovala v okresnom kole OSJL v Nových Zámkoch, kde preukázala vynikajúce vedomosti a komunikačné zručnosti, stala sa úspešnou riešiteľkou a dokonca  získala krásne 4. miesto.
        Všetkým víťazom srdečne blahoželáme!
                                                                                     Mgr. Aneta Kurucová