Čo vieš o hviezdach?

Snp-éčkari zožali znovu úspechy aj  tento školský  rok.

Tešíme sa z úspechu našich žiakov v školskom roku 2021/22 kedy sa uskutočnila  súťaž „Čo vieš o hviezdach?“ , ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo. Žiaci súťažili priamo v SÚH v Hurbanove,  a v okresnom kole  sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :

1.Kategória :   1.miesto – Dominika Sárkányová zo 4.B

2.miesto – Tobias Bednár zo 4.A

3.miesto – Pavlína Sucháňová zo 6.B

2.Kategória :   1.miesto Dominika Varholíková zo 9.A

2. miesto  Adrián Bednárik zo 7.B

3. miesto Ondrej Blaško z 9.A

Žiaci postupujú do Krajského kola súťaže ČVOH, ktoré sa uskutoční 27.4. v Nitre.

A ďalšími úspešnými riešiteľmi boli  Radka Bruchterová  z 9.A, David Varholík, Gregor Bruchter, Adam Muller zo 6.A, Tamara Kuťková z 8.A

Všetkým žiakom  k úspešnej účasti v súťaži srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov do ďalších súťaží.

Mgr. Helena Sláviková a mladí astronómovia