• Geografická olympiáda - okresné kolo

• 23.06.2022 10:33
        • Dňa 17.2. sa uskutočnilo okresné kolo Geografickej olympiády on-line formou.

Našu školu v ňom reprezentovalo 9 žiakov, ktorí postúpili zo školského kola. Boli to nasledovní žiaci: z 5.A  Dominik Špacír, z 5.B Hayeon Sung a Martina Tenzerová, zo 6.B Filip Sádovský, Tomáš Klučka a Matúš Rákoš, z 8.A Nela Balážová, Zuzana Potočná a Dáša Dragúňová. Všetci žiaci boli úspešní riešitelia okresného kola, za prípravu a reprezentáciu školy všetkým menovaným žiakom ďakujeme.

Mgr. Slavomíra Štefániková

• Výtvarná súťaž Vesmír očami detí

• 20.06.2022 20:53
        • Paulínka Vrábelová zo 7.B zaujala porotu v Slovenskej ústrednej hvezdárni v Hurbanove svojou výtvarnou prácou v súťaži "Vesmír očami detí" a postúpila do krajského kola.
          Srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie úspechy!!!

• Hviezdy nás spájajú - astronómia bez hraníc - finále Komárňansko-Ostrihomskej župy

• 20.06.2022 22:31
        • Úžasný úspech našich deviatakov Radky Bruchterovej, Dominiky Varholíkovej a Ondreja Blaška v medzinárodnej súťaži "Hviezdy nás spájajú - astronómia bez hraníc", vo finále Komárňansko-ostrihomskej župy získali 3.miesto. Okrem perfektných vedomostí, zážitkov a skúseností, získali aj kvalitné ďalekohľady.
          Srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov !!!
        • Vyhodnotenie okresného kola Pytagoriády

• 09.06.2022 10:43
        • V dňoch  29.  a  30. 3. 2022 sa uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády v kategórii P5 až P8.
          Našu školu reprezentovali :
          - v kategórii P5: Dorota Zeleňáková

- v kategórii P6: Simon Čvirik, Kristína Prusáková, Eliška Rampašeková, Filip Sádovský, Dominik Bódi, Paulína Sucháňová

- v kategórii P7: Jakub Kuruc

Úspešnými riešiteľmi vo svojej kategórii sa stali:

Dorota Zeleňáková, Filip Sádovský, Jakub Kuruc

Ďakujeme všetkým zúčastneným žiakom.

Mgr. Júlia Kupecká

• Matematická olympiáda

• 02.06.2022 11:38
        • Úspešní riešitelia okresného kola

v šk. roku 2021/2022

V okresnom kole MO sme mali v kategórii Z5  2 úspešných riešiteľov: Ivan Móča z 5. A obsadil  1. až 11. miesto, Viktor Viszlay  z 5. A  sa umiestnil na 12.-17. mieste. Žiakov pripravovala  p .uč. K. Lenčéšová. V kategórii Z6  Filip Sádovský zo 6. B obsadil 6. - 9. miesto, Filip sa na súťaž pripravoval pod vedením p. uč. H. Slávikovej. V kategórii Z8  Tobiáš Orieščik z 8. A získal 4. miesto, na okresné kolo žiaka pripravila p. uč. J. Kupecká.

Menovaným žiakom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a prajeme im ešte veľa študijných úspechov.

Mgr. Katarína Lenčéšová