Dejepisná olympiáda

Dňa 9. februára 2022 sa uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády on-line formou. Našu školu reprezentovalo spolu 8 žiakov, ktorí doň postúpili na základe umiestnenia v školskom kole. Všetci žiaci našej školy boli v okresnom kole vo svojej kategórii úspešnými riešiteľmi, za čo im patrí veľká pochvala. Najlepšie sa darilo ôsmačkam – Dáša Dragúňová sa umiestnila na výbornom 4.mieste, hnedˇ za ňou Nela Balážová na 5. mieste. V kategórii deviatakov nás reprezentovala Karin Foltínová a skončila na 8. mieste a Diana Gregorová na 16.mieste. Zo siedmakov boli úspešnými riešiteľmi Kristína Oščipovská na 16. a Jakub Kuruc na 20. mieste. Šiestaci, ako najmladšia kategória, tiež úspešne reprezentovali našu školu. Paulína Sucháňová sa umiestnila na 12. a Marek Turan na 15.mieste.
Za ich prípravu a reprezentáciu školy všetkým menovaným žiakom ďakujeme.
                                                                    Mgr. Katarína Remenárová