• Úspechy našich mladých chemikov

• 02.04.2021 18:22
      •          Dňa 12. 02.2021 sa uskutočnilo školské kolo chemickej olympiády v kategórii D. Z našej školy sa ho zúčastnilo osem žiakov z 9. ročníka:  Veronika Bálintová, Daniel Grosman, Alica Rigoová,  Lenka Tóthová, Roman Štefánik, Anna Foltínová a Lucia Havlasová.

• Prví traja najúspešnejší žiaci postúpili do okresného kola, ktoré sa konalo 12.03.2021.:
                  Daniel Grosman (9.A) bol najúspešnejší riešiteľ  okresného kola a umiestnil sa tak na 1. mieste. Nie „ďaleko“ od Daniela sa úspešne umiestnili aj Veronika Bálintová a Alicka Rigoová  (9.B) – získali v súťaži 4. a 5. miesto. Toto  umiestnenie im  všetkým trom zabezpečilo postup do krajského kola. Budeme im držať palce 22.04 2021. Za doterajšie úspechy nielen im trom, ale aj ostatným   účastníkom chemickej olympiády z našej školy srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj v týchto pre nás všetkých náročných študijných časoch.