Čo vieš o hviezdach?

Snp-éčkari zožali úspechy aj počas koronakrízy.

Tešíme sa z úspechu našich žiakov v školskom roku 2019/20 kedy sa v čase mimoriadnej situácie uskutočnila online  súťaž „Čo vieš o hviezdach?“, ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo.  V okresnom kole  sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :

1. kategórii sa na 3. mieste umiestnila žiačka Hana Sung zo 6.B.

2.kategórii sú  : na 1. a 2. mieste Tomáš Hubina z 9.A a Samuel Steiner z 8.B,

na 2. a 3. mieste Dominika Varholíková zo 7.A a Matúš Kollárik zo 7.A.
Žiak 4.A David Varholík získal  krásne 4. miesto v 1. kategórii.

Žiaci postúpili na krajské a celoslovenské kolo súťaže, ktoré tak isto prebiehalo online, s nasledovnými výsledkami :

Krajské kolo :

1. kategórii sa na 17 mieste umiestnila žiačka Hana Sung zo 6.B.

2. kategórii sú :  na  12. mieste Tomáš Hubina z 9.A

na 13. mieste Samuel Steiner z 8.B,

na 15. mieste Dominika Varholíková zo 7.A

Celoslovenské kolo :

1. kategórii sa na 54. mieste umiestnila žiačka Hana Sung zo 6.B.

2. kategórii sú  : na 45. mieste Tomáš Hubina z 9.A a 46.mieste Samuel Steiner z 8.B,

na 52.mieste Dominika Varholíková zo 7.A.

Všetci žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi krajského  a celoslovenského kola súťaže  „Čo vieš o hviezdach?“.

Všetkým žiakom  k úspešnej účasti vo všetkých kolách súťaže srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov do ďalších súťaží, pretože nejde len o vedomosti z astronómie, ale aj zo zručností používania IT technológií, keďže súťaž prebiehala vo všetkých kolách online.