• Vyhodnotenie matematických súťaží

• 19.06.2020 10:57
        • Matematické súťaže - vyhodnotenie  domácich, školských a okresných kôl v školskom roku 2019/2020

V tomto školskom roku sa v čase mimoriadnej situácie, spôsobenej prerušením vyučovania na školách,  neuskutočnili okresné kolá Pytagoriády a matematickej olympiády kategórií pre 6. až 8. ročník a krajské kolo 9. ročníka.

Vzhľadom na uvedené skutočnosti uvádzame mená žiakov, ktorí do už spomínaných okresných kôl postúpili a určite by  boli v nich našu školu úspešne reprezentovali.

• Čo vieš o hviezdach?

• 12.06.2020 16:59
        • Snp-éčkari zožali úspechy aj počas koronakrízy.

Tešíme sa z úspechu našich žiakov v školskom roku 2019/20 kedy sa v čase mimoriadnej situácie uskutočnila online  súťaž „Čo vieš o hviezdach?“, ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo.  V okresnom kole  sa stali úspešnými riešiteľmi s nasledovným umiestnením :

1. kategórii sa na 3. mieste umiestnila žiačka Hana Sung zo 6.B.

2.kategórii sú  : na 1. a 2. mieste Tomáš Hubina z 9.A a Samuel Steiner z 8.B,

na 2. a 3. mieste Dominika Varholíková zo 7.A a Matúš Kollárik zo 7.A.
          Žiak 4.A David Varholík získal  krásne 4. miesto v 1. kategórii.

• Chemická olympiáda

• 02.06.2020 10:12
        • Iuventa pripravila v tomto školskom roku dištančnú formu chemickej olympiády.
          Dňa 7. mája sa konalo
          okresné kolo v kategórii D.  Z našej školy sa súťaže zúčastnili dvaja žiaci: Martin Tenzer (9.B) – umiestnil sa na 3. mieste a Veronika Štefániková (9.A) – 6. miesto.  Obaja postúpili do krajského kola (konalo sa 28. mája), kde boli opäť úspešní riešitelia.
          Obom súťažiacim  srdečne gratulujeme a prajeme podobné úspechy aj na strednej škole v budúcom školskom roku.

• Čo vieš o hviezdach?

• 22.04.2020 10:33
        • Snp-éčkari zožali úspech aj počas koronakrízy!

Tešíme sa z úspechu našich žiakov v školskom roku 2019/20 kedy sa v čase mimoriadnej situácie uskutočnilo online okresné kolo súťaže „Čo vieš o hviezdach?“,  ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo.

• 04.03.2020 11:27
        • Dňa 14. februára 2020 sa na ZŠ Nábrežná v Nových Zámkoch uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovali víťazi školského kola, ktorí súťažili v štyroch kategóriách:

F – 6. ročník: Nela Balážová, Nina Mičeková

E – 7. ročník: Dominika Varholiková