Čo vieš o hviezdach?

Snp-éčkari zožali úspech aj počas koronakrízy!

Tešíme sa z úspechu našich žiakov v školskom roku 2019/20 kedy sa v čase mimoriadnej situácie uskutočnilo online okresné kolo súťaže „Čo vieš o hviezdach?“,  ktorej organizátorom bola SUH Hurbanovo.

V 1. kategórii sa na treťom mieste umiestnila žiačka Hana Sung zo 6.B. V 2.kategórii sú na 1. a 2. mieste  Tomáš Hubina z 9.A a Samuel Steiner z 8.B, na 2. a 3. mieste Dominika Varholíková zo 7.A a Matúš Kollárik zo 7.A. Žiaci postupujú do krajského kola súťaže „ČVOH?“. Žiak 4.A  David Varholík získal 4. miesto v 1. kategórii. Všetkým žiakom  srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom kole, pretože nejde len o vedomosti z astronómie, ale aj zo zručností používania IT technológií, keďže súťaž prebieha online.