Pozdrav zo školy v prírode

Milí naši rodičia!

Zasielame Vám všetkým srdečný pozdrav zo školy v prírode. Tesáre sú nádherné. Je nám tu výborne. Dopoludnia sa trošku učíme, ale ubehne to vždy veľmi rýchlo. Cez prestávky sa hráme na ihriskách a oddychujeme. Popoludní máme vždy skvelý program s animátormi. Tí sa na nás dobre pripravili a nedajú nám vydýchnuť. Súťaže a úlohy sú veľmi zábavné a zároveň si pri nich dosýta zašportujeme. Prvú noc sa nám zaspávalo ťažko a trošku sme potrápili pani učiteľky, kým nás uspali. Ale už sme sa polepšili. Takmer štyri dni máme za sebou a dnes popoludní sme boli aj na výlete v Bojnej – pešo cez les. Isto ste nám držali päste, lebo sme to všetci zvládli 😊. Hladní nie sme. Stravu máme pestrú a chutnú. Pani kuchárky nám každý deň prichystajú na raňajky aj čerstvú zeleninu a popoludní zasa nejaké ovocie. Nápoje si nosíme stále so sebou. Čo sa týka zdravia, niektorí už z toľkého vykrikovania a fandenia trošku stratili hlas a niekoho občas zabolí aj hlava či bruško. Spolu s pani zdravotníčkou to však všetko zvládame. Občas vyroníme aj pár slzičiek, lebo nám už veru začínate trošku chýbať. Ale o dva dni sa už vrátime domov a všetci sa vystískame. Tešíme sa na Vás, ale teraz si od nás ešte trošku oddýchnite.

Všetci Vás ešte raz pozdravujeme!

Vaši výletníci, žiaci 4.A a 4.B triedy, spolu s pani učiteľkami a pani vychovávateľkou.