Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Naša škola sa aj tento rok zapojila do krásneho projektu ,,Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Koľkokrát nám napadlo, že krabica sa môže stať poslom lásky ? Asi ani raz, no našli sa ľudia, ktorí túto myšlienku dostali. Prišla aj k nám a všetci sme sa jej poriadne chopili. Žiaci, rodičia aj učitelia vložili do každej krabičky kúsok svojho láskavého srdca. V priebehu dvoch dní sa nám podarilo vyzbierať neuveriteľných 109 krabičiek plných lásky. Krabičky boli naplnené maličkosťami, ktoré potešia babičky a deduškov v DSS Jesienka.

Všetkým žiakom, rodičom a zamestnancom školy, ktorí sa do zbierky zapojili, srdečne ďakujeme❤️ Prajeme si, aby krabičky vyčarovali deduškom a babičkám úsmevy na tvárach a zaniesli im prianie pokojných Vianoc od všetkých zapojených z našej základnej školy.