Hodina deťom

Dňa 21.10.2021 sa naša škola zapojila do celoslovenskej verejnej zbierky Hodina deťom.  Slogan tohtoročnej kampane znie: ,,Hodina deťom s jedným rodičom". Deti, ktoré žijú v jednorodičovských rodinách si určite zaslúžia našu pozornosť. Mnohé z týchto rodín žijú na hranici chudoby, a preto aj malá finančná podpora im pomôže.

Zbierku organizovali žiaci Školského parlamentu. Zbieranie dobrovoľných príspevkov sa začalo putovaním po škole v kruhu spolužiakov, pedagógov a zamestnancov školy. Naši dobrovoľníci vyšli aj do ulíc Šurian. Vyzbierala sa čiastka 226,73 € . Všetkým, ktorí prispeli do tejto zbierky srdečne ďakujeme.
                                                                                 Mgr. Katarína Remenárová