Charitatívny koncert Európska integrácia 2019

V utorok 12. novembra 2019 sa v bratislavskej Inchebe konal Charitatívny koncert Európska integrácia V4 2019. Integrácia je výnimočný projekt, ktorý spája zdanlivo nespojiteľné a vytvára priestor na prezentáciu detí s rôznym postihnutím spolu so zdravými deťmi.

140 našich žiakov spolu s učiteľmi svojou účasťou podporili tento výnimočný projekt. Programom nich sprevádzala moderátorka Katarína Brychtová. V programe vystúpili EGO, Majk Spirit, Martin Chodúr, Tereza Mašková, Alex Dowis, Peter Cmorik Band, futbalisti a mnohé ďalšie osobnosti z krajín V4.

Sme radi, že Integrácia spája a robí radosť. Charitatívny koncert v nadnárodnej verzii V4 sa naozaj vydaril a sme radi, že sme sa ho mohli zúčastniť.