Výlet za snehom

Naša Základná škola na ulici SNP v Šuranoch, aj vďaka finančnej podpore Združenia rodičov, každoročne organizuje výlety za snehom. Tento rok sme v sobotu 1. februára 2020 navštívili lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina. Malí lyžiari a sánkari sa dosýta vyšantili a my ostatní sme sa výborne odreagovali od každodenných povinností. Počasie nám prialo a skvelú náladu na svahu umocňoval sneh, ktorý v našich južných končinách tento rok veru chýba.

Máme nielen veľa nezabudnuteľných zážitkov, ale i niekoľko vydarených fotografií, ktoré nám tento deň budú pripomínať. Príjemne unavení sme sa vo večerných hodinách šťastne vrátili domov.

Dobrá spolupráca rodičov a učiteľov je pre výchovu a vzdelávanie detí veľmi dôležitá. Preto sme radi, že sa nám darí uskutočňovať spoločné akcie.