Rekonštrukcia počítačovej učebne

Dnes sme na našej SNP čke slávnostne otvorili novú počítačovú učebňu s vysokou úrovňou techniky, moderným dizajnom a bezpečným prostredím pre 27 žiakov. Je určená nielen na vyučovanie informatiky, ale i jazykov a iných predmetov. Pásku slávnostne prestrihli pán primátor mesta Šurany
Mgr. Marcel Filaga s predsedníčkou Rady školy Ing. Michaelou Beňovou. Otvorenia sa zúčastnili p. zástupkyňa primátora Ing. Miroslava Zahoráková, predseda Rady rodičov Bc. Matúš Tóth, zástupcovia firmy Epicentrum Šurany, eVector Nitra, M-Bistro Nové Zámky a zamestnanci školy. Všetkým zainteresovaným ďakujeme v mene žiakov za pomoc a podporu. Heslo našej školy: "Vzdelávame s láskou a zodpovednosťou!" doplníme ešte o slovo .... moderne !!!