Fašiangový karneval

Každoročne sa na našej škole lúčime s prvým polrokom fašiangovým karnevalom. Tak tomu bolo aj tento rok. Napriek zvýšenej chorobnosti sme sa na prvom stupni rozveselili peknými maskami a tancom. Hneď ráno sa žiaci prezliekli do masiek, ale mnohí už prišli v maskách oblečení z domu. Takmer celé dopoludnie sme strávili zábavou, tancom, súťažami, prehliadkami masiek a nechýbalo ani fašiangové občerstvenie. Mamičky napiekli rôzne dobroty, na ktorých si žiaci pomaškrtili medzi tancom. Po zábave a uprataní tried prišlo na rad vyhodnotenie práce v škole za prvý polrok. Na triednickej hodine pani učiteľky odovzdali žiakom výpisy známok za 1. polrok. Všetkých žiakov pochválili, mnohých povzbudili k zlepšeniu prospechu a lepšej príprave. Všetkým držíme päste!
                                                                               Mgr. Monika Mazúchová