Tekvicový festival

18. október nebol pre našich ôsmakov a deviatakov taký obyčajný ako vždy.  Mali sme  možnosť zúčastniť sa na ,,Tekvicovom festivale” na SŠ Gastronómie v Šuranoch. Žiaci z 8. A a 9. A , ale aj z iných škôl, mali možnosť si vytvoriť tímy a následne sa zúčastňovať na zaujímavých aktivitách, ktoré si pre nás pripravili. Bolo medzi nimi napriklad i chodenie po ,,lyžiach”. Taktiež sme mali možnosť sa dozvedieť zaujímavosti o tekviciach, včelárstve alebo ochutnať flambované palacinky. Tím s najvyšším počtom bodov nakoniec vyhral krásnu odmenu v podobe torty pre celú triedu. Aj keď nikto z našej školy bohužiaľ nevyhral, deň sme si aj tak naplno užili!
                                                                              Liliana Bandová 8.A