Medzinárodný deň školských knižníc

V pondelok 23. októbra sme si prostredníctvom rozhlasovej relácie pripomenuli Medzinárodný deň školských knižníc, ktorého témou bola „Školská knižnica Vám dáva priestor na to, aby ste boli výnimoční“. Potom sme sa dramatizovaným čítaním spolu so štvrtákmi preniesli do príbehu o Anne, ktorá chcela zachrániť knihy. Či a ako sa to Anne podarilo, sa už žiaci nedozvedeli. Preto ich úlohou bolo vymyslieť vlastný plán na záchranu kníh. A práve tu sa svojou tvorivosťou a fantáziou prejavila výnimočnosť žiakov. V priestoroch našej školskej knižnice sme tak strávili krásny čas, ktorý nám neuveriteľne rýchlo ubehol.

Mgr. Ľ.Cendrowicz