Zdokonaľovací plavecký kurz šiestakov

Počas letných horúčav asi každý sníva o mieste, na ktorom by sa mohol schladiť a tohtoročným šiestakom sa po tvrdej celoročnej práci naskytla príležitosť v podobe kúpaliska Štrand v Nových Zámkoch. Na plavecký výcvik žiaci chodili doobeda 19. až 21. júna v sprievode pani učiteľky Lenčéšovej a Kulháňovej, pána učiteľa Rybára a Slováka a pani zdravotníčky. Okrem bazénov ponúkalo kúpalisko aj iné zaujímavé atrakcie. Bolo možné si zahrať futbal či iné športy alebo si  jednoducho sadnúť pod koruny mohutných stromov a tráviť čas s priateľmi. Bufetov či reštaurácií tam tiež bolo dostatok, takže tam s istotou nikto nehladoval. Ďakujeme pánom učiteľom, pani učiteľkám a aj pani zdravotníčke za vynaliezavosť, trpezlivosť a krásne zážitky.

Dorota Zeleňáková 6.A