Darček z lásky

Po dlhšej prestávke spôsobenej pandémiou sa na našej škole opäť konala slávnostná akadémia s názvom DARČEK Z LÁSKY pri príležitosti oslavy Dňa rodiny. Pestrý kultúrny program si pripravili žiaci prvého stupňa s triednymi pani učiteľkami. Poctivo dlhé týždne trénovali piesne, básne, tance i scénku. Pre väčšinu detí to bolo prvé vystúpenie pred očami verejnosti, museli preto prekonať trému.  Vystúpenie sa všetkým deťom vydarilo a hrdí rodičia sa im odvďačili potleskom.

Pani učiteľky potešila na záver kytica od predsedu Rady rodičov Bc. Matúša Tótha, ktorý vyslovil v mene rodičov poďakovanie za krásny zážitok.

Mgr. Mariana Sádovská