Zápis do 1. ročníka

Tak ako je každoročne zvykom, aj tento rok prebehol na našej základnej škole zápis budúcich prváčikov. Počas dvoch dní 17. a 18. apríla, prekročilo brány našej SNP-éčky množstvo usmiatych a milých predškolákov, plných očakávaní a možno aj malých obáv, spolu so starostlivými a milými rodičmi, ktorí ich sprevádzali na tomto dôležitom kroku v ich ďalšom živote. Obavy detí však boli úplne zbytočné. Úlohy, ktoré sme si pre nich pripravili hravo zvládli a my sme ich s radosťou mohli zapísať do našej školy. Bolo pre nás milým prekvapením, že aj tento rok toľko rodičov prejavilo dôveru našej škole a zverilo nám do rúk tak veľkú zodpovednosť o vzdelávanie a určite aj výchovu ich malých ratolestí. Až šesťdesiat žiačikov zasadne od septembra do našich prváckych lavíc. Je to pre nás veľké zadosťučinenie a radosť, že sú rodičia s našou prácou spokojní a rozhodli sa práve pre našu školu. Všetci sa aj naďalej budeme snažiť, tak ako doteraz, aby u nás boli deti spokojné, do školy chodili s radosťou a raz, keď ju budú opúšťať, budú skvelo pripravení na ďalšie štúdium a na našu školu budú spomínať iba s úsmevom.

Mgr. Monika Mazúchová