Vianočné Brno

Dňa 19. 12. 2022 sme sa spoločne so žiakmi druhého stupňa zúčastnili   exkurzie do vianočného Brna. Výlet sme začali prehliadkou náučného Science centra. Mali sme možnosť vyskúšať si rôzne interaktívne hry a aktivity zamerané na prírodné vedy. Po čase strávenom v Science centre sme sa presunuli do historickej časti mesta, kde sme mali krátku prehliadku s pani sprievodkyňou, ktorá nám ukázala najkrajšie historické pamiatky Brna. Na Námestí slobody, kde sa konali  vianočné trhy, sme mali rozchod. Oslovila nás vianočná výzdoba a kúzelná atmosféra mesta. Celý výlet sme si veľmi užili a šťastní sme sa vrátili domov.

žiaci 9. A triedy