Projekt EDUCATE SLOVAKIA na našej škole

V týždni od 14.11. do 18.11. 2022 sa na našej škole opäť uskutočnil projekt EDUCATE SLOVAKIA v spolupráci s agentúrou AIESEC. Projekt je zameraný na zlepšenie interkultúrneho porozumenia a globálneho zmýšľania slovenskej mládeže a na podporu rozvoja ich líderských schopností prostredníctvom medzinárodného prostredia a moderného neformálneho vzdelávacieho programu. Tento rok nás navštívili lektori z Talianska, Španielska, Venezuely a Bieloruska. Spestrili a obohatili bežné hodiny anglického jazyka v triedach 5. – 9. ročníkov. Žiaci mohli zaujímavým spôsobom spoznať kultúru, tradície a zvyky týchto krajín. Zdokonalili sa v jazyku a osvojili si novú slovnú zásobu. Tešíme sa na ďalšie pokračovanie tohto projektu.
                                                                                 Martina Tenzerová