Európsky deň rodiny a školy - 6. ročník

Dňa 19.10.2022 sme sa my, žiaci šiesteho ročníka zúčastnili prednášky o golfe.
O tomto športe nám prišiel porozprávať profesionálny hráč golfu Tomáš Rádl z golfového klubu RED OAK. Na začiatok nás privítal a potom nám začal rozprávať o rozdelení golfových palíc podľa jednotlivých druhov odpalov. Mali sme otázky na jeho golfový vak, zaujímalo nás, čo všetko sa do neho vojde. Porozprával nám, ako to funguje na golfových turnajoch. Nasledovala praktická časť, kde nám ukázal správny postoj pri odpale. Niektorí z nás si mohli odpal aj vyskúšať a zistili, aký je golf zaujímavý šport.
Na záver sme pánovi Rádlovi poďakovali za to, že si vo svojom nabitom programe našiel na nás čas a odovzdali sme mu za to malú pozornosť.
                                                                                 Martina Tenzerová