Učenie v maskách

Posledný deň pred prázdninami ( 28. októbra 2022 ) našu školu navštívili rozprávkové bytosti, strašidlá a strašidielka, hrdinovia a hrdinky, zvieratká, športovci, princezné či rytieri. Na chodbách a v triedach ste na každom kroku mohli stretnúť rozprávkovú bytosť alebo strašidlo. Žiaci si prostredníctvom učenia sa v maskách spestrili vyučovanie. Bol to úžasný, strašidelný, zábavný a nezabudnuteľný zážitok. Všetci sme sa poriadne vystrašili a zabavili. Akciu pripravili žiaci Školského parlamentu.
Triedy, v ktorých všetci žiaci mali masku, budú odmenené sladkosťami. Na I. stupni to je trieda 4.B a na II. stupni trieda 6.B.

Mgr. Katarína Remenárová