Englishstar

Dňa 5.mája 2022 sa uskutočnil 8.ročník medzinárodnej súťaže v anglickom jazyku ENGLISHSTAR, ktorej sa zúčastnilo 19.590 žiakov a 545 škôl.
Z našej školy sa do súťaže zapojilo 42 žiakov. Zábavnou formou si porovnali vedomosti so žiakmi z iných škôl a dosiahli za ne uznanie.
K žiakom s úspešnosťou nad 70% patrí: Matúš Slovák, Patrik Golha a Lilien Mináriková.
S úspešnosťou nad 80% - Liliana Šipulová, Marek Žvach, Viktor Šulka, Mário Černák, Matúš Hlavatý, Filip Machalický, Frederik Mokráš, Marko Imrišek, Karolína Borovicová, Samuel Spáčil, Michal Gajdoš, Jakub Kočický, Ivana Jaššová, Michal Borovica, Matúš Szlamenka, Dominik Krajčovič a Ondrej Blaško.
Žiaci Lilien Kostoláni, Matej Švajda, Michaela Richnavská, Karolína Čviriková, Patrik Mandák, Tomáš Černák, Michal Zajíček, Nina Jamrišková, Adrián Bednárik, Jakub Šutka, Filip Zeleňák, Nina Mičeková, Hana Sung, Šimon Záhorák, Lilly Kvasnicová, Sára Fiamová, Alica Hlavatá a Radka Poláková získali úspešnosť nad 90%.
K najúspešnejším žiakom našej školy so 100% úspešnosťou patria Jan Enrique Solis Ramos, Lucia Fiamová, Alica Kulháňová a Tajana Beňová.
Všetci súťažiaci dostali diplom a malý darček. Navyše každý účastník súťaže s úspešnosťou 100%, získal ponožky značky Fusakle.
Na záver sa chceme všetkým srdečne poďakovať a zaželať im veľa študijných úspechov, pohodu a oddych počas letných prázdnin.
                                                                                Mgr. Ľubica Cendrowicz