Cvičenie v prírode – ročníky 1. – 4.

Školský rok 2021/2022 sa nám pomaly končí. Ako vždy, aj tento rok patrí medzi koncoročné akcie cvičenie v prírode. Aj tentokrát to bolo cvičenie plné pohybu, poznávania ale najmä smiechu a hry. Po počiatočných inštrukciách a kontrole pripravenosti v triedach sme sa presunuli do CVČ Šurany, kde prebehla hlavná časť cvičenia. Cestou sme si zopakovali a overili poznatky z dopravnej výchovy, poznávali miestne pamiatky a významné budovy v okolí školy. V CVČ sme zasa dali priestor pohybovej a brannej príprave. Počasie bolo vynikajúce a keďže sme sa vybrali skoro ráno, vyhli sme sa aj poludňajšej páľave. Zasa sme o trošku zdatnejší a bohatší o množstvo skvelých zážitkov. Ďakujeme CVČ, že nám opäť pripravilo skvelé podmienky na realizáciu našich spoločných akcií.

Mgr. Monika Mazúchová