Informácie o začiatku šk. roka 2023/2024 Rozdelenie detí v ŠKD Pomoc misiám zbieraním známok a pohľadníc Oznámenie o poskytnutí riaditeľského voľna žiakom školy

Informácie o začiatku šk. roka 2023/2024

Slávnostné otvorenie šk. roka 2023/2024 bude 4. septembra 2023 o 8:00 hod. na basketbalovom ihrisku.

Harmonogram:

- 7:45 - 8:00 hod. - príchod žiakov, stretnutie s tr. učiteľom v triede, žiaci 1. ročníka s rodičmi sa stretnú na basketbalovom ihrisku, v prípade nepriaznivého počasia (dažďa) v triedach

- 8:00 hod. - slávnostné otvorenie nového školského roka, príhovor riaditeľky školy

- do 9:15 hod. - práca v triedach pod vedením triednych učiteľov

Žiaci 1. ročníka sa zaradia na basketbalovom ihrisku k svojim pani učiteľkám podľa zoznamov uverejnených na webovej stránke školy, následne odídu spoločne do triedy.

- cca 8.30 hod. - stretnutie rodičov žiakov 1. ročníkov, ktorí majú záujem o ŠKD v jedálni, informácie o ŠKD

Rodičia žiakov 1. ročníkov, ktorí majú záujem o ŠKD, to bezodkladne nahlásia a potvrdia v tento deň pani vychovávateľkám v šk. jedálni.

Rozdelenie žiakov do 1. ročníka:

1. A

1. C

Rozmiestnenie tried

Školský klub detí - ŠKD

Prevádzka ŠKD začína 5. septembra 2023. Rodičia žiakov 1. ročníka obdržia na stretnutí v školskej jedálni 4. septembra 2023 (pondelok) zápisný lístok, ktorý odovzdajú 5. septembra 2023 pani vychovávateľke v rannom ŠKD. Príspevok za ŠKD za prvé dva mesiace uhradia svojej pani vychovávateľke v popoludňajšom ŠKD.

UHRADENIE PRÍSPEVKU ZA ŠKD JE PODMIENKOU ZARADENIA DIEŤAŤA DO ŠKD.

Rodičia žiakov, ktorí chcú dodatočne podať žiadosť o prijatie do ŠKD, obdržia 4. septembra 2023 (pondelok) zápisný lístok a žiadosť o prijatie do ŠKD. Zápisný lístok a žiadosť si môžete i stiahnuť na webovej stránke školy i ŠKD. Žiak 2. - 4. roč. by mal už vedieť nahlásiť svoj záujem o ŠKD pani vychovávateľke pri zisťovaní záujmu po triedach 4. septembra 2023. Pri nahlásení obdrží zápisný lístok, ktorý obratom na druhý deň (5. septembra 2023 - utorok) odovzdá svojej p. vychovávateľke v ŠKD.

Školská jedáleň

Stravovanie v ŠJ začína 5. septembra 2023. Na stravu sa treba prihlásiť v školskej jedálni u vedúcej ŠJ.