Fašiangový karneval

S januárom sme sa rozlúčili ako sa patrí – pekne veselo. V utorok 31.1. sa naši mladší žiaci na ročníkoch 1. - 4. od rána zmenili na nepoznanie. Doslova. Z milej žiačky bola zrazu strašidelná bosorka, z tichého žiaka bol znenazdajky odvážny hrdina. Všade sa spievalo, tancovalo, súťažilo, ... Masky sa predviedli aj v ostatných triedach, ktorým urobili malú promenádu. Bolo naozaj veselo a ku zábave sa pridalo i malé fašiangové občerstvenie, ktoré si žiaci pripravili v každej triede. Po troch hodinách zábavy sa pristúpilo k vážnejšej téme. Na poslednej – štvrtej hodine, spolu s triednou pani učiteľkou, vyhodnotili všetci mladší žiaci, výsledky svojej práce za uplynulé obdobie a rozdali sa výpisy známok za 1. polrok. Väčšina žiakov kráčala domov s úsmevom a spokojnosťou. Doma ich určite čakala pochvala. Veď tú si zaslúži každý, kto je usilovný a snaživý.

Mgr.Monika Mazúchová